Bisdom Gent

Gebedsgroepen bisdom Gent

Eindverantwoordelijke diocees Gent:

Jean Marc Berte
0475 49 20 24
e-mail

Lies Vos
0474 63 39 43
e-mail

Gebedsgroepen en gemeenschappen:

PlaatsNaam gebedsgroepLocatie bijeenkomstDag – uur 
AalstSter Der ZeeSint-Annakerk (winterkapel)
9300 AalstOude Gentbaan (parking Roklijf)
9300 Aalst
Donderdag 20.00u
AalstOnze-Lieve-Vrouw-HemelvaartPastorie parochie Sint Jan
Rerum Novarumstraat 6
8300 Aalst
Maandag 20.00 u
AssenedeEmmanuelWZC Sint-Jozef
Leegstraat 17
9960 Assenede
Woensdag 19.30u
BrakelGeroepen en gezondenKapel rustoord ‘De najaarszon’
Kasteelstraat
9660 Brakel  
1e, 3e, 5e donderdag 19.15u
(vooraf om 18u30 eucharistieviering)
EekloEik van MamreSt-Vincentiuskerk
Marktplein 
9900 Eeklo
Dinsdag 19.00u
GentbruggeFraterniteit Cara Nova O MariaGebedshuis
Kliniekstraat 48
9050 Gentbrugge
www.caranova.be 
Gemeenschap
GentbruggeCara Nova O MariaGebedshuis
Kliniekstraat 48
9050 Gentbrugge
www.caranova.be 
Woensdag 20.00u
LokerenRafaĆ«lZijkapel Sint Laurentiuskerk 
9160 Lokeren
Dinsdag 14.30u
OudenaardeJedidjaZusters Bernadinnen
Hoogstraat 28
9700 Oudenaarde
Maandag 19.30u
RonseIrenaOlifanstraat 24 
9600 Ronse 
Maandag 18.30u
RonseSer-IrenaGustaaf Royerslaan 142 
9600 Ronse
Gemeenschap
Dinsdag 14.00u
St-AmandsbergFraterniteit van Maria
Convent ter Engelen
Groot Begijnhof 19 
9040 Sint-Amandsberg
Woensdag 19.15u
Gentgemeenschap Maria-KefasBronkapel Overwale 3
Gent
Gemeenschap
donderdag 19.00 u
St-Denijs-WestremMannaKapel Don Bosco
Maaltemeers 78
9051 Sint-Denijs-Westrem
Woensdag 16.00 u
St-Denijs-WestremMaranathaKapel Don Bosco
Maaltemeers 78
9051 Sint-Denijs-Westrem
elke eerste donderdag 09.30 u tot 15.45 u
St-Maria-OudenhoveDe RankKlooster
Faliestraat 9 
9620 Sint-Maria-Oudenhove
Woensdag 19.15u
St-NiklaasPax DominiKapel WZC ‘De Ark’
Kalkstraat 48 
9100 Sint-Niklaas
Maandag 19.15u
St-NiklaasTrinitasGustaaf de Ridderstraat 57
9100 Sint-Niklaas
Maandag 18.30u
ZeleCenakelKapel zusters Sint-Vincentius
Koevliet 8
9240 Zele
Dinsdag 19.30u